Kai spinta maža, o daiktų daug


Maza spintaNe vienai dailiosios lyties atstovei turbūt teko susidurti su situacija, kuomet spintoje vietos visiems daiktams, atrodo tiesiog nėra. Kuomet spintoje vietos mažai, joje natūraliai atsiranda netvarka, kuri nė neleidžia tinkamai išsirinkti drabužių, galų galiausiai sunku juos rasti ir šie paprasti kasdieniai dalykai ima kuo toliau, tuo labiau erzinti. Kad galėtumėte išsaugoti savo gerą nuotaiką, o spintoje visuomet būtų tvarka, yra keletas gudrybių ar paprastų taisyklių, kurios padės mažoje spintoje atrasti daugiau vietos turimiems daiktams.

  • Sezoninis tvarkymasis. Ar ir Jums taip yra, jog išmesti net ir seną palaidinę ar suknelę, kurią kažkada taip mėgote yra skaudu? Taigi, tokia dilema turbūt ištinka ne vieną merginą ir ne taip retai. Visgi, jei norite atrasti daugiau vietos naujiems daiktams savo senoje spintoje, turėtumėte šiek tiek susiimti ir griežčiau pažiūrėti į turimą garderobą. Specialistų teigimu, apie 40 proc. savo drabužių, kuriuos laikome spintoje, mes nenešiojame. Tad vietos spintoje atrasti gali padėti apsivalymas. Pabandykite kiekvieno sezono pabaigoje pertvarkyti spintą. Pavasarį paslėpkite visus šiltus drabužius, o rudenį juos ištraukite. Rūbus, kuriuos nešiojate tik kitu sezonu sudėkite kur į tolimesnį kampą, pavyzdžiui, po lova. Taip turėsite daugiau vietos tiems drabužiams, kuriuos naudojate dabar.
  • Naudokitės dėžutėmis. Ar teko girdėti apie dėžutes su skyriais, kurias galima laikyti spintoje? Tai puikus būdas sutaupyti vietos ir išlaikyti tvarką lentynose. Pabandykite šią naujovę ir pamatysite, kaip spintoje atsiras daugiau vietos. Įsigykite kelias dėžutes su įvairių dydžiu skyriais, į kuriuos galima susidėti kojines, apatinius, diržus, skareles. Visi šie daiktai turės savo vietą, nekels netvarkos spintoje ir juos galėsite visuomet matyti.
  • Pasitelkite vakuumą. Yra ir dar viena nedidelė gudrybė, galinti sumažinti vietos Jūsų spintoje – vakuuminiai maišai. Tai gali būti nedidelė pagalba Jums, ieškant daugiau erdvės nedidelėje spintoje. Štai pavyzdžiui megztinius ir kitus nesiglamžančius drabužius galite drąsiai laikyti spintos apačioje sudėtus į vakuuminius maišus. Taip šie drabužiai nebus nukišti kažkur toli, tačiau vietos spintoje sutaupys kaip reikiant.
  • Daugiafunkciškumas. Dažnai vietos spintoje trūksta tuomet, kai joje netinkamai paskirstytos erdvės. Pavyzdžiui, perdėm didelės lentynos, kuriose susikaupia netvarka, o spintos viršutinė dalis lieka neišnaudota. Įsukite ten karnizą pakaboms ir sutaupysite vietos lentynose. Taip pat galite pasirūpinti kelių aukštų lentynomis arba atskyrimais, kurie taip pat padės tinkamai surūšiuoti drabužius ir atrasti neišnaudotos erdvės spintoje.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams