Kai spalvos suteikia baldams gyvybę


Šiuolaikinių baldų gamyba išsiskiria tuo, kad nieko nėra neįmanoma. Spalvų, medžiagų, detalių išdėstymo, dekoro  variantų įvairovė įkvepia eksperimentuoti ir kurti išskirtinius, individualius baldus, kurie ne tik džiugins akį, bet bus praktiški ir patikimi. Taip galima kalbėti apie visus baldus, tačiau ryškiausias pavyzdys – spintos su stumdomomis durimis. Nestandartinių sprendimų čia gausu ir jie itin šauniai prigyja net konservatyviųjų lietuvių tarpe. Apie porą iš jų- šiame straipsnyje.

Baltoji elegancija

Spintų gamintojai prisijaukino baltumą ir sukūrė nepaprasta elegancija ir lengvumu dvelkiančias spintas stumdomomis durimis. Balta – tai šviežumas, jaunystė, nekaltumas, elegancija ir stilius viename. Baltos spintos susilieja su baltomis lubomis ir šviesiomis kambario grindimis taip sukurdamos nesvarumo pojūtį. Jos užpildo kambarį šviesa, vizualiai padidina erdvę. O jei dar įkomponavus veidrodines duris, mažytis kambarys vizualiai gali tapti itin erdviu. Jei kambario interjeras yra šviesus ir linksmas, baltos spintos sukurs šventės, dinamikos ir energijos pojūtį.

Tuo tarpu mėgstančius akimis nardyti tarp formų ir linijų, nustebins tamsaus interjero ir baldų spintų kontrastas. Juoda ir balta – idealus klasikinis derinys. Tačiau balta puikiai draugauja ir su raudonmedžio, šokolado bei kitomis tamsiomis spalvomis. Ryškios sienos ir baltos spintos – puikus derinys tiems, kurie mėgsta mobilumą ir dinamiką. Iš esmės, balti baldai atrodo puikiai bet kokiame interjere.

Raudonos spintos – ryškus universalumas

Raudona spalva yra tarsi mados pradininkė, iki jos viskas buvo blanku ir kasdieniška. Ši spalva yra tikras energijos užtaisas, ji simbolizuoja jėgą, veiklą, tai ugnies ir aistros simbolis ir ji tiesiog nelieka nepastebėta. Neliko nepastebėta ir šių dienų interjero dizainerių bei baldų kūrėjų.  Iš tiesų dar senovėje, didikų laikais raudonos spalvos ar raudonmedžio spintos buvo tam tikras statuso ženklas. Raudona atrodė prabangiai, o be to, ji kaip ir balta, vizualiai platina erdvę, tad kambarys atrodo daug didesnis. Psichologai teigia, jog žmonės renkasi raudoną, nes jiems tai asocijuojasi su valdingumu, valdžia, dėmesiu. Tad priežasčių, kodėl raudonos spintos stumdomomis durimis vėl užkariauja mūsų interjerą, yra begalės.

Yra gausybė raudonos spalvos atspalvių, nuo šviesiai rausvos iki kaštoninės, tad tuo pačiu ir šimtai raudonų baldų panaudojimų galimybių. Rožinės spalvos baldai – puikus vaikų kambario pasirinkimas. Raudonai rudos spintos – gyvenamųjų erdvių apstatymui, kadangi suteikia kambariui iškilmingumo. Blizgi raudona spinta – baltos, juodos ar pilkos spalvos interjere taps minimalistinio stiliaus akcentu. Ryškiai raudona – ekstravagantiškas pasirinkimas. Raudona spalva gali būti derinama su kitomis šiltomis spalvomis: smėlio, geltona bei ruda. Taip pat ir šaltais tonais: mėlyna, balta bei žalia. Tiems, kurie nori sukurti interjerą pagal Feng Shui, žinotina, jog raudona spalva simbolizuoja gyvybingumą, drąsą ir pasitikėjimą savimi, stiprybę ir laimę. Raudona spinta su stumdomomis durimis leidžia sukurti ryškų Interjerą. Net paprastas interjeras, su raudonais akcentais gali tapti originaliu ir įdomiu.  Nedėtų pamiršti ir stumdomų durų profilių. Slider stumdomos spintos su itin plonais MODENA profiliais bet kokios spalvos spintai suteiks dar daugiau šarmo.

Ir nepamirškite, Jūsų namai – tai vieta, kuri nusipelno tik geriausių sprendimų!

 

Ir pabaigai, vertėtų paminėti, jog kasmet baldų dizaineriai pristato naujausias baldų ir interjero tendencijas, kurių didžioji dalis paskirta spalvoms ir tekstūrai. Deja, baldų nekeičiame kasmet, todėl tai kas ultra modernu šiandien, kitais metais gali būti banalu ir netinkama. Dėl to tik nedaugelis rizikuoja investuoti į brangius baldus pasirinkus ryškias, retas spalvas. Tuo tarpu klasikinės spalvos, tokios kaip aptartos balta ir raudona lieka amžinos ir dera prie visko. Tiesiog nebijokite išnaudoti jų potencialo.

 

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams