Ką rinktis: spintą ar drabužinę?


Atėjęs pavasaris dažniausiai skatina imtis permainų ir pertvarkų. Vienas svarbiausių darbų namuose – garderobo atnaujinimas. Pavasarį ypač dažnai žmonės atnaujina ne tik garderobą, bet ir namų išplanavimą, baldus ar net remontuoja patalpas. Kai norisi ir pasirūpinti garderobo pasirengimu pavasariui, ir tinkama vieta drabužiams, kyla klausimas, kokią drabužių laikymo formą rinktis. Architektai ir interjero dizaineriai pataria, kada geriau namuose įsirengti drabužių spintą, o kada – sukurti atskirą drabužinę.

drabuzine2

Mažuose namuose mažos erdvės

Drabužių spinta yra geras pasirinkimas tuomet, kai namuose nėra itin daug vietos. Žinoma, jog ne pats protingiausias sprendimas įsirengti drabužinę gyvenant daugiabutyje. Bute dažniausiai erdvės išplanuotos gana taupiai, todėl čia tikrai užtenka nedidelės drabužių spintos. Ją galima įsirengti nebūtinai kuriant jai rėmus, galima sumontuoti slankiojančių durų sistemą ir spinta paversti patalpos kampą ar sienos nišą. Taip sutaupote erdvės, o kartu atsiranda nauja vieta drabužiams ir kitiems daiktams. Dažniausiai bute naudinga turėti ne vieną drabužių spintą. Galima įrengti vieną tėvų miegamajame ir dar vieną vaikų kambaryje. Prireikus, sieninė spinta gali atrodyti stilingai ir koridoriuje arba hole.

drabuzine

Ieškant privatumo – drabužinės idėja

Dažniausiai drabužinės patalpą planuoja žmonės, gyvenantys privačiuose namuose. Interjero specialistai pataria, jog drabužinė gali puikiai įsikomponuoti į namo projektą tuomet, jei viso namo plotas yra daugiau kaip 120 kvadratinių metrų. Tuomet pakaks vietos ne tik svarbiausioms patalpoms, tokioms kaip miegamasis, virtuvė, svetainė ir vonios, bet ir dar vienai erdvei Jūsų privatumui – drabužinei. Dalijamės keliais paprastais patarimais, kuriant drabužinę.

  • Pagalvokite, kiek drabužinių name geriausiai turėti. Gal būt turite pirmame aukšte didelę erdvę, kur galima įrengti didelę drabužinę visiems šeimoms nariams?

  • Jeigu tėvų ir vaikų kambariai namie įrengti atskiruose aukštuose, naudinga pagalvoti apie vieną drabužinę viename iš miegamųjų. Pavyzdžiui, ji gali būti įrengta tėvų miegamajame, o vaikų kambaryje galbūt pakaktų erdvios spintos slankiojančiomis durimis.

  • Nepatartina įrenginėti drabužinės bendrojo naudojimo patalpose, kuriose dar praeina ir namų svečiai, nes taip neužtikrinsite privatumo persirengiant

  • Įrenginėjant vieną drabužinę, nepamirškite apie apšvietimą ir kelis papildomus stalčius ar spinteles. Juk drabužiai linkę kasmet daugėti.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams