Ką baldų spalvos pasako apie būsto šeimininką?


Baldu spalvosAr žinojote, jog namų interjeras, kiekvienas baldas ir pasirinktas ornamentas namuose šį tą pasako apie šeimininką? Taip jau yra, kad kurdami namus kuriame savotišką savo atvaizdą. Juk, ko gero, pagalvoję apie savo svajonių namo interjerą, taip pat žinote, kokių detalių, spalvų ar baldų ten nenorėtumėte? Štai tokie sprendimai šį tą ir pasako apie šeimininką.

Mylintys dangų ir aistringi

Jei užsukę į svečius pastebite namuose itin daug mėlynos ir melsvos spalvos, įsidėmėkite, kad viešite pas labai energingą ir emocionalų žmogų. Jie labai įvairūs, nes mėgsta harmoniją ir atsipalaidavimą, tačiau tuo pačiu ir audringus jausmus. Taigi pas tokį šeimininką svečiuose niekuomet nebus liūdna, jis visuomet randa, kaip maloniai ir turiningai užimti savo svečius, o ne retai ir savo geriausiomis gėrybėmis pavaišina.

Gamtos augintiniai

Ypač daug gamtos atspalvių yra labai energingų ir jausmingų žmonių namuose. Jei pastebite, jog svečiuose gausu žalsvos, smėlio, šviesios kreminės spalvos, kurią paįvairina geltoni atspalviai – greičiausiai viešite pas labai jautrų ir jausmingą žmogų. Jis tikrai labai svetingas, visuomet daug galvoja apie savo svečius, tačiau ne retai pokalbiams užsitęsus tiek įnyksta į savo istorijas, kad pamiršta apie svečių patogumą.

Harmonijos puoselėtojai

Yra žmonių, kurių namuose galite pastebėti tobulai suderintas spalvas. Dažniausiai tai klasikiniai deriniai, niekuo per daug neišsiskiriantys. Tokių namų šeimininkas – harmonijos ir ramybės siekiantis žmogus. Deja, dažniausiai šių namų šeimininkas nėra pasiruošęs svečiams. Ne todėl, kad atvykote ne laiku, tiesiog jiems patinka namuose būti vieniems. Jie mieliau patys apsilanko pas artimuosius, nei leidžia jiems sudrumsti savo namų ramybę.

Niekad nepavargstantys

Jei apsilankėte namuose, kur vyrauja netradiciniai spalvų deriniai, gausu raudonos, violetinės ir žalios spalvos – nusiteikite puikiam vakarui, nes apsilankėte pas tikrą vakarėlių lūtą. Dažniausiai tokias spalvas mėgsta itin aktyvūs žmonės, kurie puikiai jaučiasi ir svečių kompanijoje. Su jais niekuomet nebūna liūdna, tačiau pasisvečiuoti tenka ne ilgai, nes vakarėlis su jais visuomet keliasi į kitą netikėtą erdvę.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams