Ką apie Jus pasako Jūsų baldai?


spintaMes mėgstame sakyti, kad mūsų namai yra mūsų tvirtovė. Dažniausiai juos kuriame taip, kad juose mums būtų gera. Interjero ekspertai įspėja, jog kartais net patys nepastebime, bet namuose paliekame savo pėdsakų, nedidelių ženklų, kurie šį tą pasako apie mus. Kitaip sakant, ne tik pasirinktas namų išplanavimas, bet ir baldai bei jų spalva atskleidžia šiek tiek apie savo šeimininką. Ką Jūsų baldai kalba apie Jus?

Norintiems erdvės. Štai pavyzdžiui žmonės, itin mėgstantys minimalistinį stilių, dažniausiai yra tie šeimininkai, kurie neturi daug laisvo laiko. Jie neturi kada ilgai plušti namuose, tvarkyti kiekvieną detalę, todėl yra apsisprendę namuose turėti kuo mažiau baldų. Jiems patinka stikliniai akcentai, masyvūs baldai, tačiau nesuteikiantys namams per daug sunkumo. Tokių namų šeimininkai po darbo dienos grįžta ir gali atsipalaiduoti, neblaškomi papildomų interjero detalių ir spalvų.

Nepailstantiems keistis. Tuo tarpu žmonės, linkę namuose įsirengti modernų, netradicinių spalvų derinių stilių, dažniausiai ir gyvenime yra nebijantys eksperimentuoti. Jei Jūsų namuose vyrauja netradiciniai baldai, nelygios linijos,  modernūs sprendimai, integruota aukščiausios rūšies technika, Jūsų svečiai turėtų suprasti, kad esate šiuolaikiškas žmogus, skubantis su modernėjančia visuomene ir nuolat siekiantis viską išbandyti.

Vertinantiems tradicijas. Tačiau gal Jūsų namai visai kitokie ir vos įėjus į juos norisi prisiminti renesanso laikus, kuomet buvo vertinami natūralus stalai ir prieškambario spintelės? Interjero ekspertai pastebi, jog dažniausiai klasikinio stiliaus sienines spintas, medžio masyvo miegamojo lovas renkasi brandžios asmenybės, kurių gyvenimiški tikslai jau susiformavę. Dažniausiai tokie baldai puikiai tinka griežtiems ir savimi pasitikintiems žmonėms,  o ne retai ir itin reiklioms asmenybėms.

Ieškantiems naujovių. Vis dažniau Lietuvoje kalbama apie kitų kultūrų perkėlimą į gyvenamąsias erdves.  Dažnai interjero ekspertams tenka įrenginėti skandinaviško, rytų stiliaus namus ir butus. Jei ir Jus vilioja kitų kultūrų baldai, elementai namuose ir netradiciški lietuviui sprendimai, tai greičiausiai  reiškia, kad esate ambicingas namų šeimininkas. Dažniausiai tokius sprendimus ryžtasi priimti dar jaunos šeimos, kurios ieško unikalumo, savo namuose nori sukurti kažką išskirtinio ir labai jaukaus sau ir savo artimiesiems. Tokie šeimininkai visuomet rūpinasi savo svečiais, pas juos visuomet būsite laukiami, tinkamai priimti ir palinksminti.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams