Išskirtinės virtuvės spintelės: kaip paįvairinti interjerą?


Kuriant virtuvės interjerą, norisi, kad jis atspindėtų gerą namų dvasią ir būtų išskirtinis. šiais laikais žmonės nuolat ieško originalių baldų ir idėjų, kurios padėtų sukurti išskirtinius namus. Ne išimtis ir virtuvė, kurioje ilgą laiką karaliavo masinės gamybos baldai. Pastaraisiais metais daugelis klientų linkę užsakinėti baldų gamybą pagal individualius užsakymus, ieškoti išskirtinių ir netikėtų sprendimų.

Virtuvės spintelės – vienas svarbiausių baldų virtuvėje. Renkantis spinteles, vis dažniau žmonės ieško originalių ir vienetinių sprendimų. Gla ir Jūs pavargote nuo besikartojančių idėjų ir norite sukurti savo virtuvėje išskirtini interjerą? Pateikiame kelis paprastus pavyzdžius ir idėjas, kaip įprastas virtuvės spinteles paversti originaliomis ir išskirtinėmis.

Rinkitės netikėtas spalvas

Vienas lengviausių būdų sukurti išskirtinį virtuvės spintelių stilių – eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis ir jų deriniais. Dažniausiai virtuvėje įprasta matyti gana neutralias spalvas. Tačiau būkite drąsūs, rinkitės ryškias spalvas ir jų derinius ir taip suteiksite savo virtuvei naują įvaizdį.

Neatsisakykite atvaizdų

Kartais manoma, jog virtuvėje turtų vyrauti vientisos spalvos ir tonai. Tačiau norint sukurti išskirtinį virtuvės interjerą, galima pasinaudoti įvairiais atvaizdais ar paveikslėliais. Pavyzdžiui, užsisakykite virtuvės spinteles. su kavos pupelių paveikslėliais, ant spintelių išrašytais receptais ar kitais Jums patinkančiais paveikslėliais. Užtikriname, nieko panašaus draugų ar kaimynų namuose nepamatysite.

Imkitės permainų

jei manote, kad originalios virtuvės spintelės gali būti tik užsakytos naujai, Jūs klystate. Be didelio vargo originalius virtuvės baldus galite namuose sukurti patys. Pavyzdžiui, virtuvės spintelės gali pasitarnauti kaip puikūs dekoro elementai. Ant virtuvės spintelės viršaus galite pritvirtinti vazoną su gėlėmis. Tam prireiks šiek tiek įgūdžių ir kelių įrankių. Be to, įdarbinkite spintelių dureles, jų viduje pritvirtinę laikiklius įrankiams ar rankšluosčiams. Ir sutaupysite vietos, ir paversite spinteles originaliomis. Be to, pamirškite, kad virtuvės spintelės būtinai turi būti gaminamos iš medžio. Stiklas vis dažniau atranda savo vietą virtuvėje. Rinkitės kelis stiklines spinteles ir pamatysite, jog virtuvė suspindės naujai. Stiklas gana lanksti medžiaga, todėl leidžia sukurti neįprastų formų ir spalvų baldus.

Rinkitės naujas erdves

Daugelis mano, jog virtuvės išplanavimas daugiau mažiau yra standartinis bet kuriame name ar bute. Tačiau iš tiesų taip mes esame tiesiog įpratę. Jei norite sukurti originalią virtuvę, eksperimentuokite ne tik su pačiais baldais, bet ir jų paskirtimi bei vieta. Sukeiskite spinteles ir stalus vietomis. Kabinamas spinteles nuleiskite į apačią ir dekoruokite įvairias elementais, erdves virtuvės spinteles paverskite valgomuoju stalu, o virš viryklės ir kriauklės pakabinkite kelias gerokai mažesnes skirtingų išmatavimų spinteles. Taip sukursite originalų interjerą, suteiksite baldams naujų vaidmenų, o virtuvė taps ne tik gamybos, bet ir įkvėpimo erdve.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams