Išskirtinės spintos dizaino paslaptis slypi detalėse


Kuriant namų interjerą, labai svarbų vaidmenį vaidina namų baldai. Nesvarbu, kokios namų erdvės dizainą kuriame, čia labai svarbus vaidmuo teks būtent baldams. Vonios stilių kuria vonia, spintelės ir komoda, prieškambaryje itin svarbus vaidmuo tenka sieninei spintai, miegamajame – lovai ir drabužių spintai. Akivaizdu, jog spinta – vienas svarbiausių namų baldų. Šiandien dalijamės keliais patarimais, kaip paprastos detalės gali pakeisti spintos interjerą arba sukurti išskirtinį jos dizainą.

Išskirtinė spalvų gama

Vienas pagrindinių akcentų, kuriant baldus – tinkamas spalvos pasirinkimas. Pripažinkite, jog išskirtinių spalvų interjeras namuose visuomet traukia akį. Tad jei norite namuose susikurti originalią spintą, nebijokite eksperimentuoti su spalvomis. Ypač užsakant spintas slankiojančiomis durimis, kai galima rinktis gana platų spalvų spektrą, o tai atveria plačias galimybes improvizacijoms. Rinkitės ryškių ir nuosaikių spalvų derinius, eksperimentuokite ir pasirinkite spintą visai kitos spalvos nei Jūsų kambario sienos. Pamatysite, kaip atgys Jūsų kambarys.

Ieškokite minimalizmo

Dažnai namuose kurdami savo interjerą, gyventojai nežino, į kokias detales reikia atkreipti dėmesį. Pavyzdžiui, norint namuose pastatyti didelę spintą, reikia nepamiršti, jog kiekviena jos detalė turi paisyti namų interjero. Pavyzdžiui, minimalistinio ar modernistinio stiliaus namuose patartina rinktis panašaus tipo spintas. Kokios smulkmenos kuria spintos dizainą? Bėgeliai, rankenos, rėmeliai. Kurdami nuosaikų stilių, rinkitės spintos duris be šių detalių ir pamatysite, kaip ji pritiks Jūsų kuriamam interjerui.

Rinkite stiliaus pėdsakus

Atrodo, jog spintos ornamentai yra tik puošyba ir nieko daugiau. Tačiau iš tiesų nuo jų priklauso ne tik pačios spintos, bet ir viso kambario dizainas. Renkantis spintas stumdomomis durimis, šiandien jau galima užsakyti gaminius su pačiais įvairiausiais raštais ir ornamentais. Tai gali padėti sukurti išskirtinį spintos dizainą. Rinkitės stiklu dekoruotas duris arba tokias, ant kurių nutapytos detalės, tinkančios Jūsų namų interjerui. Pavyzdžiui, klasikiniam interjerui, tiks kuklūs ornamentai, o modernistiniam stiliui galbūt pavyktų pritaikyti mozaikos stiliumi išpieštas duris. Eksperimentuokite ir ieškokite geriausio pasirinkimo!SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams