Interjero patarimai 2015 metams


interjerasArtėjant metų pabaigai kažkas domisi vakarinių suknelių madomis, kažkas horoskopais, o kažkas namų interjero tendencijomis. Kasmet ne tik į grožio industriją, bet ir į baldų gamybą atkeliauja naujausios tradicijos ir poreikiai. Dalijamės šviežiausiais patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį artimiausiu metu atnaujinant namus.

Modernumas

Pagrindinis kitų metų akcentas – modernumo išraiška. Ji turi vyrauti visur – tiek baldų struktūroje, tiek jų pasirinkime. Todėl ypač populiarėjančios spintos slankiojančiomis durimis artimiausiais metais taps tik dar populiaresnės. Be to bus ypač vertinami baldai, kurie yra netradicinių formų, tačiau griežtų linijų ir spalvų. Jei ketinate atnaujinti baldus, rinkitės netradicinius sprendimus, stenkitės, kad baldai turėtų kuo mažiau detalių, nesimatytų rankenėlių, sujungimų. Tai išduos gerą skonį, tokie baldai puikiai derės namuose ir sukurs ne tik prabangos, bet ir intrigos įspūdį patalpoje.

Natūralus pajautimas

Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau modernumą baldų gamintojai kviečia derinti su tradicijomis ir natūralumu. Kitaip tariant – jau šiemet išpopuliarėjo ir kitąmet savo pozicijų neužleis natūralios baldų medžiagos. Jei ieškosite naujos drabužių spintos ar komodos – rinkitės medienos gaminius ir žinosite, jog pataikėte į dešimtuką. Kadangi naujausio sezono namai yra jaukūs ir originalūs, čia medžiui vietos visuomet yra. Jo kuriamas natūralumas ir šiluma kaip niekad bus vertinami 2015-aisiais. Gal ne veltui sakoma, jog mada visuomet sukasi ratu?

Autentika

Jeigu mėgstate išsiskirti, pats laikas atsinaujinti baldus. Baldų gamintojai ir interjero ekspertai teigia, jog klientai vis labiau domisi autentiškais gaminiais. Todėl jei 2015-aisiais ieškosite naujos drabužių spintos, stalo ar lovos, dairykitės kažko unikalaus ir nestandartinio. Masinės gamybos baldų era jau baigėsi ir šiandien namuose karaliauja unikalūs gaminiai, o jei dar pagaminti pagal užsakymą – tai Jūsų namuose aukščiausios klasės stilius.

Dėmesys detalėms

Renkantis naujus baldus bus labai svarbu išsirinkti tinkamas detales. Tai reiškia, jog labai populiarėjantis stiklas ir jo dekoracijos taps dar svarbesni, norint įrengti originalius ir stilingus namus. Stiklo dekoracijų pasirinkimas didėja ir tai rodo, kad modernių namų interjeras lenkiasi šiai medžiagai. Taip pat į populiarumo viršūnes kopa antikvarinės detalės. Kuriant namų interjerą nepamirškite atsigręžti į praeitį, galbūt antikvarinių baldų parduotuvėje rasite senovinę žvakidę ar šviestuvą, kuris suteiks Jūsų namams naujo įvaizdžio ir stiliaus.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams