Prikelkime naujam gyvenimui palėpę


Jei gyvenate individualiame nuosavame name, turbūt turite palėpę ar užmiršta kampą, o gal sandėliuką, kuris taip ir renka dulkes per dienas be jokios funkcijos. Dažniausiai todėl, kad ten niekas netelpa ar retai kas užklysta. O ką jau kalbėti apie įvairias nusistovėjusias baimes, susijusias su palėpės patalpa. Tačiau interjero specialistai pastebi, jog ir palėpė gali atgyti Jūsų namuose, jei turėsite šiek tiek idėjų ir skirsite šiek tiek laiko joms įgyvendinti.

spinta palepeje

Garderobo saugykla

Viena iš paprasčiausių idėjų, kaip palėpę paversti labiau funkcionalia – tai įrengti joje papildomą išnaudojamą erdvę. Jei Jūsų name vietos ne itin daug, greičiausiai norite, kad kiekvienas namo centimetras būtų naudingas, tad palėpė tikrai turi būti išnaudota. Jei norite mažiau investicijų ir nemėgstate sudėtingų idėjų, palėpę galite paversti savo sezonine spinta, kurioje laikysite drabužius, nereikalingus dabartiniam sezonui. Labai dažnai daug kas susiduria su šia problema, jog ruošiantis naujam metų laikui, iškyla problema, kur laikyti drabužius, kurie dabartiniam orui netinka. Įrengę palėpėje kelias lentynas ir kabyklas greitai ir efektyviai išspręsite šią problemą.

darbo kambarys palepeje

Darbo erdvė

Dar viena puiki idėja, kaip išnaudoti palėpę, ypač jei joje yra langas – paversti ją nedideliu darbo kambariu. Dažnai žmonės neranda vietos papildomam darbo kambariui name įrengti, o palėpė taip ir liūdi be jokios funkcijos. O Jūs tik pabandykite į palėpę sumontuoti nedidelį prie sienos prisukamą staliuką arba staliuku paversti platesnę lango palangę. Šalia pritvirtinkite kelias sienines lentynas, atsineškite stalinę lempą, kelias knygas ir pamatysite, kaip ką tik buvusi užmiršta palėpė atgijo ir virto funkcionaliu ir taip reikalingu darbo kambariu.

Knygų valdos

Labai dažnai žmonės, mėgstantys skaityti, skundžiasi, jog namuose knygos jau užvaldo visą erdvę. Gal ir Jums iškilo tokia pati bėda? Palėpė – puiki vieta, kurioje galite įrengti vietą Jūsų knygoms. Tai labai paprasta ir patogi mintis, kuri padės išspręsti Jūsų problemas. Palėpę paversti nedidele bibliotekėle labai paprasta. Galite įrengti kelias sienines lentynėles ar tiesiog sumontuoti sieninę spintą stumomomis durimis ir susikrauti knygas, kurios Jūsų pagrindinėje knygų lentynoje neatrado vietos. Tokia palėpės išnaudojimo idėja nekainuos brangiai, tačiau bus ne tik funkcionali, bet ir tikrai papuoš Jūsų antrojo aukšto interjerą.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams