Dekoruotas stiklas interjere


Stiklas nuo seno namuose suvokiamas kaip itin stilingas ir šiuolaikiškas sprendimas. Stiklu dekoruotos namų erdvės atgimsta, joms suteikiama daugiau gracijos, meniškumo, originalumo. Kuriant modernų interjerą ir stiklas bei jo detalės namuose įgauna modernesnes išraiškas. Viena jų – dekoruotas stiklas, vis dažniau atrandantis vietą įvairiose patalpose lietuvių namuose.

dekoruotas stiklas

Kodėl verta rinktis?

Dekoruotas stiklas yra puiki galimybė suteikti namams daugiau jaukumo, naujo įvaizdžio ir įnešti šiek tiek prabangos įspūdžio. Dažniausiai dekoruotas stiklas vertinamas dėl savo patvarumo ir originalumo.

  • Nedūžta. Jei manote, kad dekoras stiklu yra pavojingas, klystate. Dekoruotas stiklas padengiamas PVC pėevele, kuri suteikia ne tik atspalvį, bet ir sustiprina medžiagą.
  • Lengvai valomas. Labai dažnai žmonės skundžiasi, kaip sunkiai prižiūrimi mediniai baldai ar siena virtuvėje. Pasirinkus dekoruoto stiklo elementus, džiaugsitės patogia priežiūra ir lengvu naudojimu.
  • Unikalus. Svarbiausias dalykas, į kurį daugelis pirkėjų atkreipia dėmesį – dekoruoto stiklo išskirtinumas. Skirtingai nei įvairios medžiagos, dekoruotas stiklas gali būti išskirtinis ir originalus. Pirmiausia todėl, jog gamintojai siūlo labai p[latų įvairių ornamentų ir paveikslėlių ant stiklo ar jame pasirinkimą. Be to, panorėję, galite užsisakyti Jums patinkantį atvaizdą arba net savo padarytą nuotrauką stikle. Nieko originalesnio už tokią idėją savo namuose ir būti negali. Tai suteikia namams dar daugiau šilumos ir jaukumo.

Kur panaudoti?

Lietuvoje atsiradus dekoruotam stiklui, baldų gamintojai pastebėjo, jog pirkėjai ne visuomet supranta, kam tokia dekoracija skirta ir kur reikėtų ją panaudoti. Iš tiesų dekoruotas stiklas lengvai pritaikomas įvairiose namų erdvėse.

  • Virtuvėje. Viena populiariausių vietų, kurioje naudojamas dekoruotas stiklas, be abejo, yra virtuvė. Tarp stalviršio ir spintelių ne vienas lietuvis mėgsta pasikabinti dekoruotą stiklą su rugių lauku ar kavos pupelių paveikslėliu.
  • Vonioje. Dar viena puiki vieta interjere panaudoti dekoruotą stiklą. Čia jsi puikiai dera kaip dušo durelių, spintelės ar sienos ornamentas.
  • Terasoje. Puiki vieta įnešti dar daugiau teigiamų emocijų į savo terasą – pasinaudoti dekoruotu stiklu. Čia dekoruotą stiklą galima naudoti balkono kraštui paįvairinti, taip pat pastačius terasoje dekoruoto stiklo stalelį.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams