Biuro baldai, galintys darbe sukurti namų interjerą


Jeigu Jūs dirbate kūrybiškoje ir šiuolaikiškoje įmonėje, ko gero, žinote, jog biuro interjeras – itin svarbus kiekviename darbe. Nuo jo priklauso ne tik pirmas įspūdis, kuris lieka klientams ir partneriams, bet ir darbuotojų savijauta bei našumas. Todėl savo darbuotojus vertinantys darbdaviai vis dažniau ieško tokių interjero sprendimų biurui, kurie padėtų darbo vietoje sukurti namų atmosferą ir taip paskatintų darbuotojus darbe jaustis geriau. Pasirodo, to pakanka biure įgyvendinus vos kelias paprastas idėjas.

Asmeninės spintelės

Ar žinote, kodėl labai dažnai darbe, net ir esant gerai energijai, neatsipalaiduojame ir nesijaučiame kaip namuose? Nes visuomet esame apsiavę lauko nešiojimui skirtus batus. Juk namuose niekuomet nevaikštome su batais. Tik įėjus namo, nusiauname ir taip atsipalaiduojame, persijungiame į namų rėžimą. Tuo trapu darbe visą dieną vaikščiodami su lauko batais negalime taip atsipalaiduoti. Todėl norint, kad darbuotojai biure jaustųsi kaip namie, naudinga įrengti darbuotojams spinteles, kur jie gali palikti savo lauko batus, o įėję į biurą, persiauti namines šlepetes. Šlepetėmis gali pasirūpinti ir įmonė. Puiki galimybė panaudoti savo logotipą.

Poilsio zona

Jei esate iš tų žmonių, kurie retkarčiais dirbate namuose, ko gero, žinote, kad norint atskirti darbą ir poilsį, reikia skirti šioms dviem veikloms joms skirtas vietas. Lygiai taip pat ir biure. Jeigu norite, kad darbuotojai jaustųsi biure jaukiai, nepamirškite jiems įrengti poilsio zonos. Tai gali būti atskira patalpa, kurioje vyksta pasisėdėjimai, pasišnekėjimai ne apie darbo reikalus. Tegul čia atsiranda televizorius su žaidimų kompiuteriu, keli stalo žaidimai, galbūt stalo tenisas. Svarbiausia kad šioje talpoje nebūtų susiję nieko su darbo užduotimis, nekabėtų darbų kalendorius ar kiti daiktai, kurie primintų apie darbus. Tai vieta, kuri skirta poilsiui.

Namų erdvėje naminis maistas

Kai darbo diena įtempta, dažnai tenka grįžti namo nepietavus arba užkandus šokoladinį batonėlį. Turbūt tokią kasdienybę yra patyrę daugelis samdomų darbuotojų. Tad jeigu norite biure sukurti dagiau jaukios atmosferos, pagalvokite apie darbuotojų galimybę pasimėgauti naminiu maistu. Kaip tai įgyvendinti? Skirkite dalį biuro nedidelei virtuvei įrengti. Tegul čia darbuotojai atsineša savo gamybos maistą, arba tiesiog pasišildo kažką, ką nusipirko parduotuvėje. Jaukūs virtuvės baltai ir nedidelė viryklė padės sukurti jaukų interjerą ir nė nepastebėsite, kaip atsiras graži tradicija vakarais rengti degustacinius vakarus. Visai kaip namuose!SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams