Balti baldai namuose


Balta – išskirtinė ir dažnai dėmesio susilaukianti spalva. Baldų gamintojai pastebi, kad žmonės balti baldai2mėgsta baltą spalvą naudoti įvairiose namų erdvėse. Tačiau norint, kad ji sukurtų gražų interjerą ir atrodytų stilingai, pravartu paisyti įvairių taisyklių, baltus baldus naudojant skirtingose namų erdvėse.

Balta svetainė

Svetainėje balti baldai gali būti naudojami gana gausiai. Dažniausiai norisi, kad ši namų erdvė būtų patogi, jauki ir šilta, tad balta spalva čia kaip tik. Puikiai tinka baltos sofos, didelės sieninės spintos, balti krėslai ir staliukai. Tačiau labai svarbu atminti, kad balta turi turėti foną, todėl baltus baldus svetainėje reikėtų derinti su kitos spalvos ornamentais ant sienų bei kitos spalvos baldais. Taip pat gali pagelbėti derantis kilimas. Dažnai žmonės pamiršta, kad minkšti balti baldai reikalauja daugiau priežiūros, todėl prieš perkant tokius naudinga pasirūpinti, kad jų viršus būtų nuimamas. Taip galėsite lengviau prižiūrėti švarą.

Balta virtuvė

Virtuvė – tokia namų erdvė, kur balti baltai ypač tinka. Dažniausiai virtuvė būna nedidelė patalpa, todėl optiniai triukai erdvei padidinti čia labai praverčia. Baltos spalvos baldai tam puiki priemonė. Jei norite padidinti virtuvės erdvę, rinkitės baltos spalvos virtuvės komplektus, baltus stalus ir pakabinamas spinteles. Tačiau reikia atminti, kad balti baldai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros, o virtuvėje jie gali itin greitai purvintis.

Balta vonia

Dar viena vieta, kur balta spalva dažniausiai sutinkama namuose – vonia. Čia dažnai žmonės pasirenka baltus baldus. Vonioje norisi jausti švarą ir šilumą, todėl čia balta spalva gali būti dominuojanti. Jei rinksitės nedideles spinteles su stumdomų durų mechanizmais bei baltas lentynėlės – tikrai suteiksite voniai stilingo interjero įvaizdžio.

Baltas miegamasis

Vienintelė vieta, kur namuose ne itin patariama rinktis baltus baldus – miegamasis. Dažniausiai todėl, kad šioje erdvėje patariama rinktis neutralias spalvas, kurios ramina ir neblaško. Tuo tarpu balti baldai atkreipia į save dėmesį ir gali neleisti atsipalaiduoti. Geriau jau rinkitės baltą patalynę, kuri padės atsipalaiduoti, apgaubs šiluma, tačiau neblaškys dėmesio.

Daugeliui žinoma, kad balta spalva simbolizuoja tyrumą, skaistumą, turtą, ramybę, švarą. Ne veltui istoriškai susiklostė taip, jog prabangiuose dvaruose ypač gausiai naudojama būtent balta spalva. Be to, gydymo įstaigose taip pat balti fonai ir drabužiai naudojami ne šiaip sau. Ši spalva nuramina žmogų, suteikia jam drąsos, nepastebimai priverčia labiau pasitikėti priešais stovinčiu žmogumi. Interjero specialistai teigia, jog ir baltus baldus į namus renkasi ne bet kurie žmonės, Balti baldai namuose taip pat turi didžiulę galią. Jie apjungia visą interjerą į visumą, suteikia daugiau ramybės, leidžia atsipalaiduoti po dienos darbų.

Be to, balta gali veikti ir aktyviai. Balti baldai visuomet susiję su šventėmis ir vakarėliais, todėl tai puikus pasirinkimas didžiulėms erdvėms, tokioms kaip terasos, svetainė. Be to, balta spalva simbolizuoja technologijas, todėl ji ypač gerai dera modernistiniame stiliuje. Prie šiuolaikiškų įrenginių ir modernių sprendimų balta puikiai dera ir savo tyrumu ji pabrėžia kitų daiktų išskirtinumą.

Balta taip pat dažnai siejama su lengvumu ir šaltumu, todėl ją dažnai galima lengvai pritaikyti vonioje, o geriausiai – sporto salėje. Tuomet lengvumo jausmas iš baltų sienų persiduoda ir paveikia Jus taip, kad net po sunkiausios treniruotės nesijausite išsunkti ir netekę energijos.

Nors balta namuose yra itin stilingas pasirinkimas, visgi, ji labiau nei bet kokia kita spalva reikalauja skoningo derinio. Pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie pasiteisins kuriant namuose interjerą su baltais baldais.

  • Balta su balta. Nors šis sprendimas namuose taikomas ne dažnai, interjero specialistai nebijo rizikuoti. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad balta su balta nedera ir gali sukurti pernelyg sterilų derinį, tačiau tai netiesa. Pabandykite namų erdvėse derinti baltos spalvos atspalvius. Pasirinkite sniego baltumo, pieno baltumo, grietinėlės atspalvius ir juos sujunkite į vientisą derinį. Nustebsite, kaip namai atgis, įgaus stiliaus, dizaino ir švelnumo.

  • Balta su ryškia. Norint pabrėžti originalius baldus ar išskirtinius namų sprendimus, patariama baltą spalvą naudoti su kitais ryškiais atspalviais. Sukūrę namuose netradiciškas erdves, apipavidalinkite jas originaliais deriniais. Šiemet ypač populiarūs mėlynos ir žalios spalvos deriniai su balta.Toks sprendimas patalpai suteiks gyvumo ir lengvumo.

  • Balta su pilka. Netradiciškas, tačiau puikiai pasiteisinantis derinys. Dažniausiai balta ir pilkos atspalviai puikiai dera patalpose, kuriose mažai šviesos. Tokie deriniai atveria patalpą ir suteikia jai daugiau geros energijos. Tai ypač modernus derinys, kuris puikiai dera mažose patalpose.

  • Baltai juoda klasika. Niekuomet iš mados neišeinantis baltos ir juodos kontrastas yra vis dar populiarus. Šis spalvų derinys tinka beveik bet kokioje namų erdvėje beveik bet kokiu atveju. Dizaineriai nė neprognozuoja, kada interjere juoda su balta galėtų būtų nemadinga ar atrodyti neskoninga.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams