Balta spinta namuose: kur ji tinka ir kaip ją prižiūrėti?


Pastaraisiais metais vis daugiau lietuvių namuose kuria minimalistinį, modernų ar skandinavišką interjerą. Ne retai tokio interjero baldų arsenale atsiranda vietos ir baltai spintai. Toks baldas – neabejotinai svarbus namų interjerui, todėl jam reikia skirti pakankamai dėmesio bei priežiūros.

baltos spintos

Kur tinka balta spinta?

Nuo seno kai kurie žmonės mano, jog balta spalva interjere nėra pageidaujama, nes ji paprasčiausiai nepraktiška. Tačiau tai netiesa. Iš tikrųjų balta spalva yra labai subtili ir tinka įvairiuose interjeruose, svarbiausiai, tinkamai ją panaudoti. Pavyzdžiui, jei namuose bus per daug baltos spalvos elementų, namai gali tapti nejaukūs, nes atrodys per daug sterilūs ir kurs valstybinės įstaigos atmosferą. Svarstote, kad balta spinta Jūsų namuose būtų puikus pasirinkimas, tačiau nežinote, kur geriausiai ją panaudoti? Štai keli paprasti interjero specialistų patarimai.

  • Balta, bet ne viena. Jei norite namuose apgyvendinti baltą spintą, pirmiausia turite sugalvoti, kaip ją derinsite. Balta spinta gali būti originalus ir jaukus sprendimas tuomet, kai ji kurs bendrą harmoniją su kitais baldais ar sienomis. Pavyzdžiui, baltos sieninės spintos puikiai atrodo baltų sienų fone.

  • Kur geriausiai pastatyti? Jei manote, jog Jūsų namuose šiek tiek daugiau baltos spalvos įneš daugiau jaukumo, Jums tikrai gali praversti balta spinta. Tačiau tai nėra tas baldas, kuris tinka bet kur. Geriausiai baltas spintas rinktis į vonios kambarį, terasą ar balkoną, modernaus stiliaus saloną ar koridorių. Svarbu, kad spintos stilius derėtų prie kambaryje vyraujančio interjero ir per daug neišsiskirtų.

  • Baltai labiausiai tinka medis. Taip jau yra, kad baltos medinės spintos pastaraisiais metais yra ypač populiarios, o ir atrodo tikrai skoningai. Todėl dažniausiai sutinkamas baltos spintos variantas lietuvių namuose. Puikiai derantis prie klasikos, moderno ir skandinaviško stiliaus derinių, toks sprendimas puikiai atrodys ne tik erdviose patalpose.

Kaip prižiūrėti baltą spinta?

Kartais manome, kad įsigijus baldus, jų papildomai prižiūrėti nebereikia. Tačiau reikia, o ypač jeigu jie šviesūs. Kaip kad balta spinta. Tokiam baldui namuose reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Kiekvieną savaitę drėgna servetėle nuvalykite dulkes, reguliariai spintą išvėdinkite, prireikus panaudokite sodos tirpalą. Nepamirškite, jog baltas medines spintas galima atnaujinti praėjus keliems metams po pirkimo ir suteikti joms vėl akį traukiančią prekinę išvaizdą.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams