Baldų pasirinkimas pagal Feng Shui


feng shuiFen Shui – rytietiška filosofija, kalbant apie gerąją ir blogąją energijas visur: tiek namuose, tiek

bet kur gyvenime. Rytų tradicijos yra itin gilios ir dažniausiai rytietiškas harmoningas gyvenimas

vakarietiškoms kultūroms atrodo kiek mistinis, tačiau labai žavintis. Feng Shui jau kuris laikas

taikomas ir vakarietiškoje kultūroje. Pagal šias taisykles įrengiami namai, išstatomi baldai, netgi

kuriami restoranų, biurų interjerai. Jeigu ruošiatės namus apstatyti naujais baldais, ir Jums pravartu pritaikyti keletą Feng Shui taisyklių savo namuose.

  • Nauja energija. Feng shui griežtai pasisako už naujus daiktus namuose. Tai reiškia, jog gerą energiją galite sukurti tik įsigiję naujus baldus. Jie yra prisikaupę geros energijos. Jokiu būdu nepatariama namuose statyti jau dėvėtų baldų net jei jie įsigyti antikvariatų parduotuvėje. Mat tokie baldai jau turi savo istoriją ir yra prisirinkę svetimų žmonių, kitų gyvenimų energijos.
  • Laisvė šviesai. Pagal Feng shui labai svarbu, kad namuose būtų pakankamai šviesos, todėl ir baldai turi būti statomi namuose taip, kad šviesos per lauką neužstotų ir nepastotų kelio saulės spinduliams. Tai labai svarbus aspektas, apstatant kambarius baldais. Kad šviesa dar labiau suaktyvėtų, naudokite lempas. Tačiau jas taip pat reikia statyti apdairiai. Pavyzdžiui, nepatariama montuoti lempos virš miegamojo lovos, geriau pastatyti šviestuvus šalia, kad miegas būtų ramus ir sveikas.
  • Daugiau erdvės. Pagal Feng Shui taisykles, gerajai či energijai itin patinka atviros erdvės ir daug vietos plėstis. Todėl namuose patariama geriau statyti mažiau baldų nei daugiau. Ypač blogai, jei namuose turite baldų, kuriuos naudojate labai mažai arba visai nenaudojate. Tuomet jie tampa blogos energijos surinkėjais ir skleidėjais.
  • Išsivalome. Kad namuose būtų geros energijos ir piktumai po sunkių dienos darbų neatkeliautų į namus, ir čia nepaaštrėtų, gerai jei koridoriuje ant spintos ar sienos pakabinsite veidrodį. Tuomet įėję į namus atsikratysite visų blogų energijų.
  • Švelnumui taip. Pagal Feng Shui, labai svarbu, kad namuose visuomet vyrautų harmonija. Todėl turi būti apgalvojamas ne tik baldų išplanavimas, bet ir jų formos. Patariama vengti aštrių baldų kampų, nes jie suaktyvina blogąją energiją ir skleidžia neigiamas mintis. Geriausia rinktis suapvalintų kampų baldus, o jei to padaryti nepavyksta, sukurkite harmoningą medžio derinį su stiklu – pastatykite stiklinį laikraščių staliuką ar didelę stiklinę vazą kambario kampe.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams