Baldų gamyba: ką rinktis?


Baldų gamyba – neabejotinai, labai sudetingas procesas. Norime Jums priminti, jog Slider.lt patys baldų negamina. Mes esame pažangi slenkančių sistemų gamybos įmonė. Tačiau kiekvieną dieną dirbame su baldų gamintojais ir per eilę metų atsirinkome tik tuos baldų gamintojus, kurie itin atsakingai ziuri į savo darbą – suteikiamą paslaugą.

Baldų gamintojai, kurie sugeba ne sugadinti, o teisingai sumontuoti mūsų profilius – yra mūsų partneriai. Juos drąsiai galime rekomenduoti ir Jums mielieji:

baldų gamintojai

Namų interjero kūrimas pirmiausiai prasideda nuo tinkamų baldų pasirinkimo. Klientai ne visuomet žino, kad kokybiškų baldų gamyba – gana sudėtingas ir atsakingas procesas. Lietuvą, lyginant su kitomis pažangiomis šalimis – baldų gamyba pagal individualius užsakymus kainuoja tikrai ne daug. Mes vis dar turime puikią galimybę –  savo namus paversti itin patogiais, skoningais dėka nestandartinių baldų gamybos. Tačiau prieš kreipiantis į baldų gamintojus, būtinai atlikite namų darbus. Tai į kokius klausimus turite atsakyti patys sau, jau rašėme:

 

cooltext142320462140618

 

Čia daugiau buvo kalbama konkrečiai apie spintas, tačiau analogiški klausimai yra apie bet kokį baldą.

Pvz.:Jei turite ribotą biudžetą, būtinai turite turėti aiškų atsakymą kas yra Jūsų prioritetas – patvarumas ar dizainas.

 

baldu gamyba ą

Ilgą laiką visame pasaulyje didelę baldų gamybos rinkos dalį užėmė masiniai baldai, kurie buvo plačiai gaminami ir mėgstami pačiose įvairiausiose šalyse. Tokio tipo baldus buvo galima statyti biuruose, viešose vietose, namuose, kavinėse. Tačiau šiandien pasaulyje rinkos tendencijos jau kitos ir vis dažniau žmonės nenori būti vientisos masės dalimi, jie siekia išsiskirti. Baldų gamyba – ne išimtis.

 

Nauja visuomet geriau nei sena

Norint namuose sukurti unikalų stilių, kartais imamasi ieškoti originalių idėjų, kurios šiek tiek dvelkia senaisiais laikais. Tai ypač aktualu, ieškant baldų miegamajam, svetainei ar koridoriui. Tačiau net ir patys gražiausi antikvariato baldai nėra tinkamas pasirinkimas kuriant interjerą naujuose namuose. Geresnė idėja – unikali nestandartinių baldų gamyba, kurios metu Jums bus sukurtas norimas baldas. Senas daiktas visuomet liks senas tiek fiziškai, tiek savo išvaizda. O štai profesionalūs rankų darbo baldų gamintojai net iš nuotraukos gali atkurti Jums patikusi aptiekoriaus staliuką ar indauja ir ji ne tik atrodys unikaliai, bet ir tarnaus dar ilgus metus.

 

Rankų darbas – baldų gamyba su meile

Dar viena priežastis rinktis rankų darbo baldų gamyba – tai natūralumas ir žmogiškasis prisilietimas. Daugeliui žmonių jau atsibodusios tos pačios tekstūros, vienodos formos ir raštai, kuriuos galima išvysti daugelio draugų ar artimųjų namuose. Tuo tarpu rankų darbo baldai – išskirtinumo ir originalumo garantas. Tokia baldų gamyba užtikrina, jog kuriant Jūsų namų interjerą ir baldus, prie kiekvieno baldo buvo prisiliesta, perduoda žmogaus šiluma ir meilė. Turbūt nėra nieko geriau, kaip originalios idėjos, kokybiškų medžiagų ir nuoširdaus darbo harmonija Jūsų namams.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams