Ar veidrodis namuose gali būti daugiau nei veidrodis?


Kuriant namų interjerą, reikia atminti, kad kiekvienas baldas ir detalė namuose turi turėti savo funkciją. Turbūt nerasime namų be veidrodžio, didesnio ar mažesnio. Vieniems tai buities detalė, kitiems – interjero akcentas. Visgi, veidrodis reikalingas visuomet, nepaisant to, kokią funkciją jam suteikiame Šiandien dalijamės interjero specialistų pamokomis, kaip veidrodis namuose gali įgyvendinti ir dar daugiau funkcijų.

veidrodis interjere

  • Šviesos šaltinis. Labai dažnai tamsiuose namuose, kur vyrauja sunkių spalvų interjeras, pamatysite didelius veidrodžius. Tai labai protingas sprendimas, nes veidrodis tamsiai patalpai suteikia daugiau šviesos ir spindėjimo.

  • Erdvės saugotojas. Mažose erdvėse veidrodis turėtų būti kone privalomas, mat čia jis pats geriausias pagalbininkas. Mažoms erdvėms veidrodis suteikia daugiau vietos, tarsi stveria siauras sienas ir optiškai padidina patalpą.

  • Maskuotojas. Iš tiesų veidrodis gali būti naudojamas namuose ne tik pagražinti patalpas, bet ir paslėpti kai kuriuos trūkumus. Pavyzdžiui – sienos nelygimus. Jei Jūsų naujuose namuose, o gal išnuomotose patalpose pastebėjote trūkumų, o remonto daryti nesinori, galite nelygumus paslėpti veidrodžiu.

  • Interjero pagyvinimui. Dažniausiai veidrodį įsivaizduojame kabantį ant sienos arba spintos, tačiau tai ne vienintelės vietos, kur galite panaudoti veidrodį. Jei namuose norite sukurti žaismingą erdvę ir suteikti namams gyvumo, išbandykite kelis veidrodžius pakabintus ant badų. Svarbiausia elegancija ir skonis, bet nedidelės veidrodžio detalės ant komodos, medinio staliuko ar aplink šviestuvą gali suteikti namams naują įvaizdį.

Kaip išsirinkti dydį?

Geriausiai, jei veidrodis yra optimalaus dydžio, atitinkančio jam suteikiamą funkciją. Jeigu jis skirtas dekoracijoms tarp kitų ornamentų, žinoma, tuomet jis bus nedidelis, galbūt keli skirtingų formų veidrodžiai vienoje vietoje. Tuo tarpu jei jo funkcija – padėt išsirinkti drabužius, greičiausiai prie sienos spintos kabinsite didelį veidrodį be jokių iškraipymų.

Kaip kabinti?

Veidrodis tarsi neturi nei savo viršaus nei apačios, todėl kartais namų šeimininkai, linkę eksperimentuoti mano, jog nėra skirtumo ir kaip pakabinti veidrodį. Tačiau iš tiesų yra taisyklės. Reikėtų kabinti veidrodį pagal jo formą. Jei jis apvalus, kvadratinis ar apvalus, žinoma, nėra skirtumo, tačiau jei veidrodis stačiakampis, geriau jį kabinti arba horizontaliai, arba vertikaliai. Nepatartina tokio veidrodžio kabinti įstrižai kambario erdvės, nes taip namuose sukursite disharmoniją.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams