Ar šildomos grindys gali pakenkti baldams?


Ruduo ir žiema – šaltieji metų laikai, kuriais ieškome šilumos ir jaukumo. Būtent šiuo metų laikotarpiu vis daugiau žmonių ima pirkti masyvius baldus, lovas, didelius kilimus ir pradeda galvoti apie grindinį šildymą namuose. Juk ne veltui sakoma, kad kai kojos šiltos, ir galvoje šilta. O žiemą taip norisi nubusti ir iš lovos išlipti ant šiltų grindų. Mastantiems apie tokį įrengimą savo namuose, turime kelis naudingus patarimus.

sildomos grindys

  1. Šildomos grindys ir baldai. Labai dažnai žmonės teiraujasi, ar šildomos grindys negali pakenkti namuose esantiems baldams. Kartais klientai jaudinasi, kad šiluma iš grindų gali paveikti baldų paviršių ir šie pakeis spalvą ar formą. Iš tiesų itin susirūpinti reikėtų tiems šeimininkams, kurių namuose yra odiniai baldai. Juos tikrai namuose geriau apsaugoti nuo grindinio šildymo, nes nuo šilumos oda gali sutrūkinėti. Todėl prieš planuojant grindinį šildymą, reikia tiksliai pasižymėti vietas, kuriose kambaryje stovi masyvūs baldai ir po jais netiesti šildymo mazgų.

  2. Šildomos grindys ir aukštai. Labai dažnai žmonės mano, jog šildomas grindis įsirengti galima tik pirmajame namo aukšte. Žinoma, tikrai paprasčiau įrengti šildomas grindis pirmajame aukšte, tačiau įmanoma apšildyti ir viršutinius aukštus. Tačiau tam reikės šiek tiek daugiau pastangų. Tad jeigu dažnai kalbama, kad šildomas grindis galima pasitiesti pačiam, dėl viršutinių aukštų apšildymo geriausiai kreiptis į profesionalias tuo užsiimančias įmones. Nes netinkamai sumontuotas grindis čia išardyti ir pataisyti bus gerokai sunkiau.

  3. Šildomos grindys ir medinės grindys. Labai dažnai žmonės baiminasi, jog ant šildomų grindų negalima tiesti medienos grindų. Nors dažniausiai medžio ir norisi tuomet, kai namuose trūksta šilumos ir jaukumo. Tačiau tokias baimes vykite šalin. Jei norite šildomų ir medinių grindų, tereikės šiek tiek pasidomėti grindų tipais. Geriausiai, kai ant šildomų grindų montuojamos kieto medžio parketlentės. Jos ne taip jautriai reaguoja į šilumą, tačiau kartu yra geri laidininkai. Tokios grindys greitai įšyla, ilgai laiko šilumą, tada ant jų visuomet malonu vaikščioti.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams