Antikvariniai baldai: seniena, ar kažkas naujo?


Slider spintosKlabant apie namų interjerą, dažnai tenka išgirsti išsireiškimus, susijusius su „moderniais sprendimais“, „šiuolaikiškais deriniais“, tačiau besikeičiantys mados vėjai į naujausias interjero tendencijas jau atpūtė ir šiek tiek mažiau modernios, tačiau šiek tiek daugiau senovinės kultūros. Antikvariniai baldai tampa vis labiau mėgstami ne tik prabangiuose apartamentuose ar kolekcininkų namuose, bet ir žmonių, mėgstančių originalumą ir jaukumą erdvėse.

Dalykimės istorijomis

Kalbant apie antikvarinius baldus, svarbu paminėti tai, jog tai savo istoriją, o gal net legendą turintys baldai. Įvairūs antikvarinių baldų pardavėjai pasakoja, kaip iš užsienio atvežti baldai stovėdavo grafų namuose arba prasitaria, kaip atkurta senoviška spinta mena riterių laikus. Visa tai – magiškas priartėjimas prie istorijos, kuris ypač žavi gyventojus, norinčius įnešti į savo namus naujo, o tiksliau sakant, šviežio prieskonio.

Be to, labiausiai antikvarinius baldus vertina tie žmonės, kuriems patinka namuose kurti originalų, jų įsitikinimus atspindintį namų interjerą. Mat antikvariniai baldai iš esmės yra kažkas originalaus ir žavingo. Dažniausiai jų gaminiai yra vienetiniai ir įsigiję senovinę drabužių spintą su rankų darbo raštais galėsite žinoti, kad niekas antros tokios ir neturi.

Senovė ir patvarumas

Kartais senovinių baldų pirkėjai atskleidžia, jog jie tokio tipo baldus renkasi ne kiek dėl senovinės jų istorijos ar magijos, o dėl jų kokybės. Ankščiau gaminti baldai iš medžio masyvo buvo kur kas patvaresni ir patikimesni. Jie metų metais stovi nesulūžę, neišklibę ir puikiai atlieka savo funkciją. Ieškodami kažko ilgaamžio ir natūralaus, žmonės dažnai užsuka į antikvarinių baldų skyrių ir apsidžiaugia supratę, jog nepasiklydo.

Naujas baldas dar ne viskas

Visgi, jeigu domitės, kaip tinkamai atnaujinti savo interjerą, nereikėtų aklai pasikliauti patarimais ir nulėkus į parduotuvę prisipirkti antikvarinių baldų. Visuose namuose, nepaisant to, kokio stiliaus baldai juose yra, privalu laikytis tvarkos ir harmonijos. Net jei Jums ir labai patiks masyvi baroko laikų spinta parduotuvėje, dar nereiškia, kad ji puikiai derės prie Jūsų stiklinio žurnalinio staliuko. Tad geriausiai, jei rinkdamiesi baldus pasikonsultuosite su interjero ekspertais. Galbūt jie patars Jums pradėti keisti namų erdves nuo kiek paprastesnių dalykų, pavyzdžiui pradžiai įsigyti kelias žavingas senovines vazas, kurios taps puikiu skoningu papuošalu namuose.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams