Antikvarinė spinta: kur ieškoti ir kaip pritaikyti?


Namuose drabužių ar sieninė spinta visuomet vaidina labai svarbų vaidmenį. Norime, kad ji būtų graži, o kartais išskirtinė ir žaisminga. Lietuviai, pamėgę modernų, skandinavišką namų interjerą ne retai užsuka ir pasižvalgyti antikvarinių baldų. Antikvarinės spintos – itin populiarios įvairaus interjero namuose. Gal ir Jūs norite įpūsti šiek tiek istorijos į savo namų erdves? Pats laikas pagalvoti apie antikvarines spintas.

antikvarines spintos

Kodėl verta rinktis?

Kartais žmonės nesupranta, kodėl namuose jų draugai ar giminaičiai statosi antikvarinius baldus. Tačiau tie, kuriems šis būdas pagyvinti namus patinka, niekuomet neabejoja, jog tai puikus sprendimas. Antikvariniai baldai namų interjerui suteikia naujo įvaizdžio, jie praturtina patalpas ir suteikia joms daugiau paslapties, unikalumo. Juk kiekvienas antikvarinis baldas turi savo istoriją, savo paveldą, kažkuo išskirtinis. Dažniausiai antikvarinės spintos ir kiti senoviniai baldai atranda vietą tokių žmonių namuose, kurie ieško išskirtinumo, vertina kokybę, istoriją ir unikalumą.

Kur ieškoti antikvarinių spintų?

  1. Žinoma, kad pats paprasčiausiai būdas surasti senovinį unikalų baldą yra keliauti tiesiai į antikvarinių baldų parduotuvę. Žinoma, čia atkeliaujantys antikvariniai baldai tikrai nudžiugins. Spintą į miegamąjį ar komodą į prieškambarį tokioje vietoje tikrai surasite. Be to, pardavėjas greičiausiai papasakos įdomią jos istoriją. Žinoma, tokiu būdu įsigytas baldas nebus pigus pirkinys.

  2. Dar viena galimybė įsigyti antikvarinę spintą su savo istorija ir unikaliu dizainu – pasidairyti skelbimuose. Ypač interneto platybėse žmonės parduota tikrai pačių įvairiausių daiktų. Be to, ne pro šalį būtų apsilankyti ir sendaikčių turguje, kur taip pat galima už padorią kainą įsigyti kažką tinkančio naujam namų įvaizdžiui.

  3. Tačiau, ko gero, populiariausias, o ir vienas patikimiausių būdų į namus įsigyti antikvarinę spintą, užsisakyti pas profesionalius baldų gamintojus. Šiandien klientai iš tiesų ne retai atsineša jiems patikusio senovinio baldo nuotrauką ir paprašo profesionalių gamintojų sukurti jiems tokį patį, tačiau naują ir patvarų. Taip ne tik namus papuošite senovine spinta, kuri atrodys, kaip iš senųjų laikų, bet ir žinosite, kad ji tarnaus dar ilgus metus.

Kaip namuose derinti antikvarinę spintą?

Labai dažnai žmonės mano, jog senoviniai baldai, tokie kaip antikvarinės spintos dera tik muziejuose ar dvaruose. Tačiau tai tikrai netiesa. Antikvarinius baldus, menančius senovę galima puikiai pritaikyti prie klasikinio interjero, modernaus ar net skandinaviško stiliaus namuose. Svarbiausia turėti gerą skonį ir nepamiršti vieno kito derančio papildomo elemento bendrai harmonijai sukurti.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams