5 populiariausi mitai apie stumdomas duris


PopuliaStumdomos durys Eko Milano ekorėjant moderniam namų interjerui, su juo kartu į populiarumo aukštumas šauna spintos stumdomomis durimis. Gal prieš kelis metus tai buvo dar naujovė, šiandien tokios durys jau taikomos pačiose įvairiausiose namų vietose prie įvairaus interjero. Kartais žmonės susimąsto, kokias duris labiau naudinga pirkti: varstomas ar stumdomas. Ypač, kai yra girdėję ne vieną sklandantį mitą apie stumdomas duris. Šiandien dalijamės populiariausiais 5 mitais apie šį modernų baldą.

  1. Stumdomos durys tinka tik spintoms. Pats populiariausias mitas, susijęs su stumdomomis durimis yra manymas, jog jas galima naudoti tik drabužių spintoms. Tačiau durų gamintojai atskleidžia, kad šiandien šios durys yra itin funkcionalios. Jos gali būti naudojamos kaip spintos, kambario durys, taip pat kaip nedidelė niša sienoje, atitvaras. Duris galima panaudoti labai įvairiai, svarbu įjungti fantaziją.
  2. Tai reikalaujantis priežiūros pirkinys. Kartais manoma, kad stumdomas duris reikia išskirtinai prižiūrėti. Tačiau taip tikrai nėra. Stumdomų durų priežiūra tokia pati kaip ir kitų baldų namuose – jas reguliariai reikia valyti ir prižiūrėti, kad nebūtų pažeistos, išpurvintos ar sulaužytos.
  3. Stumdomos durys lengvai lūžta. Dažnai manoma, jog stumdomas duris labai lengva sulaužyti, nes jos nuolat kontaktuoja, taip pat kyla baimė, kad jas atidarius durys tiesiog išlėks iš bėgelių. Tačiau iš tiesų šiuolaikiniai gamintojai siūlo modernias ir ilgai tarnaujančias duris. Jose sukurti apsaugos mechanizmai, padedantys išvengti tokių nesusipratimų.
  4. Tokios durys ilgai netarnaus. Kartais manoma, kad stumdomos durys tarnauja trumpai, nes bėgeliai yra nepatikimi. Tačiau tai tėra mitas arba kaimyno bloga patirtis, kuomet buvo pasirinkti netinkami sprendimai. Kitaip sakant, renkantis stumdomas duris reikia pagalvoti apie kokybišką furnitūrą, kuri ir lemia durų tarnavimo laiką.
  5. Šioms durims reikia daugiau vietos. Yra žmonių, kurie atsisako stumdomu durų, manydami, kad jos užima daugiau vietos. Tačiau yra visiškai priešingai. Iš tiesų stumdomos durys užima mažiau vietos, nes joms nereikia palikti vietos atsidarymui. Be to, jos dažniausiai yra gerokai plonesnės ir elegantiškesnės už varstomas duris, tad baldai su tokiu mechanizmu visuomet atrodo subtiliau.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams