2016-ųjų metų tendencijos namų interjerui: kokius baldus rinktis šiemet?


Prasidėjus naujiems metams, vieni kuriame šių metų tikslų sąrašus, kiti mintyse dalijame sau naujus pažadus, kurių tikimės laikytis. Tačiau pasikeitęs metų ciklas visuomet skatina atsinaujinti ne tik viduje, bet ir išorėje. Todėl taip, kaip sekame metų drabužių tendencijas, reikėtų domėtis ir interjero patarimais. 2016-iesiems metams dizaino interjero specialistai jau pateikė tuo besidomintiems “metų namų horoskopus”.

interjeras 2016

Ištrinkime taisykles

2016-ųjų metų šeimininkė – Ugninė beždžionė. Ir ji turėtų vyrauti visur – tiek mūsų viduje, tiek nuotaikose, tiek namuose. Tai akcentuoja ir dizaineriai, todėl įvairiose pasaulio parodose dizaino specialistai kartoja, jog laikas atsisakyti vadovėlinių taisyklių ir imtis eksperimentų bei emocijų analizės. Todėl šiemet kuriant interjerą ar atnaujinant namuose dizainą, pamirškite apie šaltas ir šiltas spalvas, tradicinius derinius ir taisykles. Šiemet kuriant namų įvaizdį reikia daugiausiai dėmesio skirti emocijoms, o dar geriau, kurti interjerą iš kylančių emocijų. Taigi nuoširdumas, išraiška ir atomazga šiemet bus sveikintina kuriant interjerą, taigi ir renkantis baldus. Todėl geriausiai į namus pirkti individualios gamybos baldus su netikėtais formų ir spalvų deriniais, atspindinčiais Jūsų asmenybę ir įsitikinimus.

Nebėra ribų

Ilgą laiką baldų gamintojai skirstė savo kataloguose baldus, skirtus namų įrengimui, ir baldus, kurie pritaikyti viešosioms erdvėms: viešbučiams, koncertų salėms, susibūrimo vietoms. Dizaino specialistai pastebi, jog 2016-aisiais šių ribų gali nebelikti. Ypač populiarėja neutralus ir atviras stilius, kuris viešas vietas artins prie namų interjero, o namų dizainą spalvins viešoms erdvėms pritaikytomis tendencijomis Todėl šiemet atnaujinant namų interjerą galite rinktis ir konservatyvesnius, universalius baldus, kurie suteikia jaukumo jausmo ir sukuria patikimą aplinką.

Modernūs sprendimai

Kaip ir 2015-aisiais, taip ir šiemet iš baldų gamybos ir interjero įrengimo segmento iš mados neišeina modernūs sprendimai. Modernūs minimalistiniai baldai, šiuolaikinė technika, išmanūs sprendimai. Visa tai šiemet bus dar populiariau ir dar lengviau pritaikoma namuose. Tik šiemet šie sprendimai bus dar labiau netikėti, dar nutrūktgalviškesni. Namuose vyraus modernūs ir šiuolaikiški baldai, su netikėtomis detalėmis, spalvinėmis gamomis. Ypač sveikintinas sprendimas – daugiafunkciniai baldai, naudojami įvairiais aspektais, o nenaudojami lengvai integruojami į aplinką.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams